Волейболен турнир за девойки обедини училища в дух на спорт и приятелство

Публикувано от Гергана Иванова на

Волейболен турнир за девойки обедини училища в дух на спорт и приятелство

       По Национална програма „Изкуства и спорт“ се проведе турнир по волейбол за девойки, организиран от СПГИ „Д-р Петър Аладжов“, в който участие взеха три отбора – ПМГ „Васил Друмев“, ПГСА „Ангел Попов“ и отборът на нашата гимназия.

   Състезанието премина в дух на спортсменство, екипност и достойна конкуренция. Участничките показаха отлична подготовка, воля за победа и уважение към своите съперници.

   Турнирът създаде много положителни емоции и допринесе за насърчаване на активния спортен живот сред младите хора. Всички участници бяха наградени от директора на гимназията – г-н Васил Василев.

   Организаторите благодарят на всички участници и преподаватели за ентусиазма и доброто представяне.

 

Категории: Uncategorized