Списък и впечатления на учениците, избрани за участие в инициативата „Мениджър за един ден“



За повече информация кликнете върху името на ученика.

Име клас позиция Институция, фирма Населено място
1. Михаeла Кирилова XII в Министър на икономиката Министерство на икономиката София
2. Мартин Георгиев XII в Съветник на Министъра на икономиката Министерство на икономиката София
3. Александра Радославова XII б Мениджър Човешки ресурси – Глобални услуги НР Ins. Bulgaria София
4. Цветелина Аджева XII б Мениджър на екип Връзка с клиенти НР Ins. Bulgaria София
5. Десислава Димитрова XI б Мениджър на екип за управление на корпоративни клиенто НР Ins. Bulgaria София
6. Бетина Цанева XII б Финансов мениджър Experian София
7. Симона Симеонова XII б Супервайзър за ЕДС доброволци Български Младежки Форум София
8. Георги Йорданов XII в .NET Team Lead coBuilder София
9. Николай Карагеоргиев XII в Мениджър, Човешки ресурси в ИТ сектора МенторМейт София
10. Димитър Топков XII б Talent acquisition manager Concentrix Services Bulgaria София
11. Велимира Веселинова XII в Мениджър Дизайн Инженери Сенсата Технолоджис България София
12. Пламен Върбанов XII в Лизинг мениджър Park Center Sofia София
13. Михаела Недева XII в Специалист Информационна дейност Нов български университет София
14. Ванеса Симеонска XII а Специалист Обслужване на студенти Нов български университет София
15. Мария Кенарева XI б Директор Стандарти за качество Еконт Експрес Русе
16. Бояна Димитрова XI б Директор Дигитални комуникации Еконт Експрес Русе
17. Стефани Златкова XII а Старши експерт  „Държавен архив“ Варна
18. Маринела Ямакова XII а Председател на Великотърновски Общински съвет Община Велико Търново Велико Търново
19. Калина Друмева XII в Управител на застрахователна агенция ЗАД Армеец – Агенция Велико Търново Велико Търново
20. Нурсен Кузева XI а Директор на дирекция ТД на НАП Велико Търново
21. Мирослава Дончева XI б Директор на дирекция ТД на НАП Велико Търново
22. Кристина Младенова XI б Директор на дирекция ТД на НАП Велико Търново
23. Габриела Караосманова XI б Старши експерт – реставратор Агенция „Държавен архив“ Велико Търново
24. Лияна Маслянкова XI б Оперативен счетоводител „Лияна2000КМ“ Велико Търново
25. Светлозар Стойчев XII в Дизайн, маркетинг, реклама и PR „Артепринт“ Велико Търново
26. Радослав Гайдаров XII в Дизайн, маркетинг, реклама и PR „Артепринт“ Велико Търново
27. Бирджан Аначков XI а Организатор събития Start it Smart Велико Търново
28. Марияна Кичкова XI а Директор Старопрестолна професионална гимназия по икономика Велико Търново
29. Лъчезар Димитров XI в Ръководител Компютърен кабинет Старопрестолна професионална гимназия по икономика Велико Търново
30. Поля Русева XII a Главен счетоводител Старопрестолна професионална гимназия по икономика Велико Търново
31. Велислава Иванова XI б Педагогически съветник Старопрестолна професионална гимназия по икономика Велико Търново